artova
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

artova

artova hakkında, artovalıar , artova resimleri , artova haberleri artova artova artovaartova

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» artovalıların resimleri
NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 9:16 pm tarafından mahmut

» NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP...
NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 3:10 pm tarafından obas

» MUTLU BİR GÜN DİLERİM...
NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 12:33 am tarafından SAĞLICA

» HAYATIN ANLAMI NEDİR?
NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 12:24 am tarafından SAĞLICA

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 8 kişi Paz Ara. 16, 2007 2:17 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 344 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: artova60

Kullanıcılarımız toplam 560 mesaj attılar bunda 202 konu
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Anket
TÜRKİYE HANGİ YÖNE GİTMELİ?
A) TÜRK BİRLİĞİ
NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_l1067%NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_r10
 67% [ 4 ]
B) AVRUPA BİRLİĞİ
NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_l1017%NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_r10
 17% [ 1 ]
C) İSLAM BİRLİĞİ
NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_l100%NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_r10
 0% [ 0 ]
D) AMERİKAN MÜTTEFİKLİĞİ
NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_l100%NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_r10
 0% [ 0 ]
E) RUSYA'YA YANAŞMALI
 0% [ 0 ]
F) KENDİ YOLUNA
NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_l1017%NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Poll_r10
 17% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6
Anahtar-kelime

NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP...

4 posters
YazarMesaj
dolunay

dolunay

Kadın

Character sheet
mahmut: mahmut

NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Empty
MesajKonu: NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP...   NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 8:23 pm

neden şu foruma benden ve bikaç kişi dışında kimse bakmıyo özen göstermiyo anlamadım üsülüyorum emeği geçenler adına valla ya
mahmut
Admin
Admin
mahmut

Erkek

Character sheet

MesajKonu: Geri: NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP...   NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 9:37 am

BENIM EN BUYUK SIKINTI ÇEKTIGIM KONUDA BU
https://artova.yetkin-forum.com
SAĞLICA

SAĞLICA

Erkek

Character sheet
mahmut: SAĞLICA

MesajKonu: Geri: NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP...   NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 12:39 am

ACABA İNSANLARI NASIL ÇEKEBİLİRİZ DİYE DÜŞÜNMEK LAZIM. BEN BİR KAÇ ANKET YAPTIM. BİR İKİ KONU AÇTIM PEK BAŞARILI OLDUM MU BİLMİYORUM. İNSAN BİR MÜDDET SONRA KARAMSARLIĞA KAPILIYOR. BEN NE ARTOVALIYIM NE DE TOKATLI AMA ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM.
obas

Erkek

Character sheet

MesajKonu: Geri: NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP...   NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 11:36 am

SAĞLICA demiş ki:
ACABA İNSANLARI NASIL ÇEKEBİLİRİZ DİYE DÜŞÜNMEK LAZIM. BEN BİR KAÇ ANKET YAPTIM. BİR İKİ KONU AÇTIM PEK BAŞARILI OLDUM MU BİLMİYORUM. İNSAN BİR MÜDDET SONRA KARAMSARLIĞA KAPILIYOR. BEN NE ARTOVALIYIM NE DE TOKATLI AMA ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM.
bende artoval ve tokatlı değilim ama buradayım. Süper
mahmut
Admin
Admin
mahmut

Erkek

Character sheet

MesajKonu: Geri: NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP...   NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 11:40 am

cok tesekkur ederız
https://artova.yetkin-forum.com
obas

Erkek

Character sheet

MesajKonu: Geri: NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP...   NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP... Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 3:10 pm

bence artova ve tokat ile ilgili güncel haberler + gazete ve haber linkleri eklenirse daha güzel olur.
ve de birkaç program küçük oyun vs paylaşımı ...

NEDEN BU FORUMU YALNIZ BIRAKIYO ARTOVA HALKI VE GENCİ CVP...
1 sayfadaki 1 sayfası